Piegāde

Piegāde uz saņemšanas punktiem un pakomātiem

Ja, esat izvēlējies piegādāt preces Omniva vai DPD pakomātos, tās tiks piegādāts 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajām precēm nav atšķirīgs piegādes datums. Piegādes maksa – 2.99 €. Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 49,99 €!

Izvēloties šo metodi, norādītajā sarakstā izvēlieties Omniva pakomātu, kur Jums ir ērti paņemt preces. Šīs metodes izmantošana ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz norādītos pakas izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg). Izvēloties šo piegādes veidu, apmaksa par pasūtījumu ir iespējama tikai caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu).

Pēc sūtījuma piegādes pakomātā uz Jūsu tālruni tiks nosūtīta īsziņa ar piekļuves kodu. Ievadiet šo kodu skārienekrāna pakomātā, un atvērsies paku skapīša durvis. Video instrukcija ir pieejama šeit.

Piegādes maksa uz Lietuvu un Igauniju – 5.99 €. Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 69,99 €!

Paku uzglabāšanas laiks izņemšanas punktos ir 7 kalendārās dienas.

Izvēloties šo metodi, norādītajā sarakstā izvēlieties DPD pakomātu, kur Jums ir ērti paņemt preces. Izvēloties šo piegādes veidu, apmaksa par pasūtījumu ir iespējama tikai caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu).

Pēc sūtījuma piegādes pakomātā uz Jūsu tālruni tiks nosūtīta īsziņa ar piekļuves kodu. Ievadiet šo kodu skārienekrāna pakomātā, un atvērsies paku skapīša durvis.

Piegādes maksa uz Lietuvu un Igauniju – 5.79 €. Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 69,99 €!

Paku uzglabāšanas laiks izņemšanas punktos ir 5 kalendārās dienas.

Piegāde mājās

Ja, esat izvēlējies piegādi uz mājām, pasūtījums tiks piegādāts 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajiem produktiem nebūs atšķirīgs piegādes laiks. Kurjers piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Piegādes maksa – 4.99 €. Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 79,99 €!

Izvēloties šo piegādes veidu, kurjers piegādās Jūsu pasūtījumu uz Jūsu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams norēķināties caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu). Pirms preču pieņemšanas un rēķina parakstīšanas lūdzam kurjera klātbūtnē vizuāli novērtēt preču ārējo izskatu!

Piegādes maksa uz Lietuvu un Igauniju – 8.99 €. Bezmaksas piegāde iepērkoties virs 119,99 €!

Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un/vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Patērētājs tiek informēts nekavējoties).