Piegāde

Piegāde uz saņemšanas punktiem un pakomātiem

Ja, esat izvēlējies piegādāt preces Omniva, DPD vai Venipak pakomātos, tās tiks piegādāts 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajām precēm nav atšķirīgs piegādes datums. Piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes veida, galamērķa un citiem faktoriem.

Izvēloties šo metodi, norādītajā sarakstā izvēlieties Omniva pakomātu, kur Jums ir ērti paņemt preces. Šīs metodes izmantošana ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz norādītos pakas izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg). Izvēloties šo piegādes veidu, apmaksa par pasūtījumu ir iespējama tikai caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu).

Pēc sūtījuma piegādes pakomātā uz Jūsu tālruni tiks nosūtīta īsziņa ar piekļuves kodu. Ievadiet šo kodu skārienekrāna pakomātā, un atvērsies paku skapīša durvis. Video instrukcija ir pieejama šeit.

Paku uzglabāšanas laiks izņemšanas punktos ir 7 kalendārās dienas.

Izvēloties šo metodi, norādītajā sarakstā izvēlieties DPD pakomātu, kur Jums ir ērti paņemt preces. Izvēloties šo piegādes veidu, apmaksa par pasūtījumu ir iespējama tikai caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu).

Pēc sūtījuma piegādes pakomātā uz Jūsu tālruni tiks nosūtīta īsziņa ar piekļuves kodu. Ievadiet šo kodu skārienekrāna pakomātā, un atvērsies paku skapīša durvis.

Paku uzglabāšanas laiks izņemšanas punktos ir 5 kalendārās dienas.

Izvēloties šo metodi, norādītajā sarakstā izvēlieties Venipak pakomātu, kur Jums ir ērti paņemt preces. Izvēloties šo piegādes veidu, apmaksa par pasūtījumu ir iespējama tikai caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu).

Saņemt sūtījumus no Pickup sūtījumu punkta var ātri un vienkārši. Kad sūtījums tiks piegādāts Pickup punktā, saņemsiet SMS īsziņu, kurā būs norādīts:

  • Sūtījuma numurs;
  • Sūtījuma saņemšanas kods;
  • Pickup punkta nosaukums;
  • Pickup punkta adrese;
  • Pickup punkta darba laiks tuvākajā darba dienā.

Saņemot sūtījumu, Venipak Pickup punkta darbiniekam vajadzēs tikai nosaukt sūtījuma saņemšanas kodu, kas sastāv no 6 cipariem. Pickup punkta darbinieks pārbaudīs, vai saņemšanas kods ir pareizs un nodos jums paredzēto sūtījumu.

Piegāde mājās

Ja, esat izvēlējies piegādi uz mājām, pasūtījums tiks piegādāts 2-3 darba dienu laikā, ja vien izvēlētajiem produktiem nebūs atšķirīgs piegādes laiks. Kurjers piegādā pasūtījumus iepriekš izplānotā maršrutā, tāpēc nav iespējas izvēlēties precīzu piegādes laiku. Piegādes izmaksas var atšķirties atkarībā no Jūsu izvēlētā piegādes veida, galamērķa un citiem faktoriem.

Izvēloties šo piegādes veidu, kurjers piegādās Jūsu pasūtījumu uz Jūsu norādīto adresi. Izvēloties šo piegādes veidu, ir iespējams norēķināties caur internetbanku (Swedbank, Citadele, Luminor un SEB), ar kredītkarti vai ar bankas pārskaitījumu (pēc rēķina saņemšanas pa e-pastu). Pirms preču pieņemšanas un rēķina parakstīšanas lūdzam kurjera klātbūtnē vizuāli novērtēt preču ārējo izskatu!

Bezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem virs 149.99 eiro!

Preču atlikums noliktavā un e-veikalā var atšķirties, tāpēc šādos gadījumos piegādes nosacījumi var atšķirties no tiem, kas norādīti pasūtījuma veikšanas brīdī un/vai nevarēsim izpildīt Jūsu pasūtījumu vai tikai daļēji izpildīt (tādos gadījumos Patērētājs tiek informēts nekavējoties).